ENDEKSLER

Endeks SonDün%YüksekDüşükHacim(LOT)Hacim(TL)
X030C3145,083066,79%2,553145,082977,742928316529,0049456855577,63
X030C_CFCNTLTL3399,353314,72%2,553399,353399,352928316529,0049456855577,63
X030EA6293,456161,24%2,156293,455971,262928316529,0049456855577,63
X030S3206,083125,77%2,573206,083035,142928316529,0049456855577,63
X030S_CFCNTLTL4134,404030,84%2,574134,404134,402928316529,0049456855577,63
X100C2913,302857,18%1,962913,302773,895573685136,0065908579117,98
X100C_CFCNTLTL3129,693068,84%1,983129,693129,695573685136,0065908579117,98
X100S2913,892857,76%1,962913,892774,465573685136,0065908579117,98
X100S_CFCNTLTL3724,953652,53%1,983724,953724,955573685136,0065908579117,98
X10XB3957,573864,76%2,43957,573757,721161708856,0025923210177,88
X10XB_CFNNTLTL4310,584209,49%2,44310,584310,581161708856,0025923210177,88
XAKUR11761,4011724,78%0,3111873,6911385,316064895,00110541115,50
XAKUR_CFNNTLTL13286,0613244,70%0,3113286,0613286,066064895,00110541115,50
XBANA8445,618463,40%-0,218515,888247,952228422101,009796431446,14
XBANA_CFNNTLTL9020,119039,10%-0,219020,119020,112228422101,009796431446,14
XBANK2671,802577,13%3,672677,592500,302323206853,0013842605833,54
XBANK_CFNNTLTL4168,674020,97%3,674168,674168,672323206853,0013842605833,54
XBLSM1442,341455,93%-0,931462,401404,88142131681,001196713593,57
XBLSM_CFNNTLTL2233,692254,74%-0,932233,692233,69142131681,001196713593,57
XELKT205,59204,83%0,37206,56200,18572273634,003167019318,47
XELKT_CFNNTLTL300,57299,46%0,37300,57300,57572273634,003167019318,47
XELOC2672,042640,14%1,212672,042570,591085670022,007128478226,60
XELOC_CFCNTLTL2750,572717,73%1,212750,572750,571085670022,007128478226,60
XELOS2627,662591,76%1,392627,662526,651085670022,007128478226,60
XELOS_CFCNTLTL2703,802666,86%1,392703,802703,801085670022,007128478226,60
XELOT2673,052641,14%1,212673,052571,561085670022,007128478226,60
XELOT_CFNNTLTL2751,282718,44%1,212751,282751,281085670022,007128478226,60
XFINK1339,961310,92%2,221362,241262,76114687902,00510013851,13
XFINK_CFNNTLTL2228,672180,36%2,222228,672228,67114687902,00510013851,13
XGIDA3131,023089,68%1,343131,023033,54224973553,001732054297,51
XGIDA_CFNNTLTL4653,194591,76%1,344653,194653,19224973553,001732054297,51
XGMYO1201,451191,24%0,861210,081165,651334957888,004412566947,54
XGMYO_CFNNTLTL2378,282358,08%0,862378,282378,281334957888,004412566947,54
XHARZ21599,1321713,31%-0,5321781,5621112,88557686758,005536294253,68
XHARZ_CFCNTLTL26624,0026764,75%-0,5326624,0026624,00557686758,005536294253,68
XHOLD2701,822658,14%1,642701,822566,241057930203,0011172645242,41
XHOLD_CFNNTLTL3718,313658,19%1,643718,313718,311057930203,0011172645242,41
XILTM436,98441,26%-0,97442,91421,2897783437,001314116202,62
XILTM_CFNNTLTL923,54932,59%-0,97923,54923,5497783437,001314116202,62
XINSA3885,203920,82%-0,913965,833770,0453327977,00510384296,43
XINSA_CFNNTLTL5039,705085,90%-0,915039,705039,7053327977,00510384296,43
XK0302989,462932,72%1,932989,462854,49526948362,0020439425771,92
XK030_CFCNTLTL3086,223027,65%1,933086,223086,22526948362,0020439425771,92
XK030EA2644,862608,11%1,412644,862544,94526948362,0020439425771,92
XK0502970,832922,29%1,662970,832837,93785333497,0022782594955,94
XK050_CFCNTLTL3075,783024,47%1,73075,783075,78785333497,0022782594955,94
XK1002930,292887,53%1,482930,292803,761558394200,0026908231555,32
XK100_CFCNTLTL3019,662974,26%1,533019,663019,661558394200,0026908231555,32
XKAGT2687,772707,34%-0,722710,952603,7195903028,001184622903,49
XKAGT_CFNNTLTL4179,704210,14%-0,724179,704179,7095903028,001184622903,49
XKMYA4996,004877,09%2,444996,584789,86389672558,0011526650049,51
XKMYA_CFNNTLTL15577,8715207,11%2,4415577,8715577,87389672558,0011526650049,51
XKOBI5478,235485,47%-0,135508,205334,39101645093,00740696201,99
XKOBI_CFNNTLTL5645,685653,13%-0,135645,685645,68101645093,00740696201,99
XKTUM2814,822778,72%1,32814,822697,521941644477,0030487931625,16
XKTUM_CFNNTLTL2936,302897,66%1,332936,302936,301941644477,0030487931625,16
XKURY2553,912520,03%1,342553,912450,832790236763,0028749511307,93
XKURY_CFNNTLTL4321,374264,05%1,344321,374321,372790236763,0028749511307,93
XLBNK2351,342269,54%3,62355,442202,431957217864,0013073185688,97
XLBNK_CFNNTLTL2442,342357,37%3,62442,342442,341957217864,0013073185688,97
XMADN2235,812248,51%-0,562270,002169,9134948698,001296072901,73
XMADN_CFNNTLTL2629,592644,53%-0,562629,592629,5934948698,001296072901,73
XMANA7840,607852,23%-0,157895,397591,25433937807,003437953347,42
XMANA_CFNNTLTL19792,5319821,88%-0,1519792,5319792,53433937807,003437953347,42
XMESY6801,126747,02%0,86810,536534,10424304768,005475164003,79
XMESY_CFNNTLTL15806,1115680,37%0,815806,1115806,11424304768,005475164003,79
XSADA42196,8441365,92%2,0142196,8440138,7231594847,001537218776,03
XSADA_CFNNTLTL79100,3177542,71%2,0179100,3179100,3131594847,001537218776,03
XSANK3213,423234,11%-0,643261,323105,97249263992,004344308314,04
XSANK_CFNNTLTL4864,974896,29%-0,644864,974864,97249263992,004344308314,04
XSANT5586,845677,05%-1,595595,395478,4831436338,00145917473,63
XSANT_CFNNTLTL5696,045788,01%-1,595696,045696,0431436338,00145917473,63
XSAYD1919,711903,10%0,871927,131853,0627472079,00213105418,33
XSAYD_CFNNTLTL1929,861913,16%0,871929,861929,8627472079,00213105418,33
XSBAL4252,554254,03%-0,034334,294150,9139639840,00485714624,16
XSBAL_CFNNTLTL4637,704639,31%-0,034637,704637,7039639840,00485714624,16
XSBUR6351,086304,84%0,736373,206111,55561771256,003739417693,55
XSBUR_CFNNTLTL10198,3310124,08%0,7310198,3310198,33561771256,003739417693,55
XSDNZ3487,943521,97%-0,973580,713399,0724030922,00225377010,77
XSDNZ_CFNNTLTL3564,663599,43%-0,973564,663564,6624030922,00225377010,77
XSGRT6113,316069,12%0,736136,715890,1347528148,00258370176,21
XSGRT_CFNNTLTL12966,2512872,52%0,7312966,2512966,2547528148,00258370176,21
XSIST3385,833319,18%2,013385,833223,321766979480,0028609498838,99
XSIST_CFNNTLTL4589,494499,14%2,014589,494589,491766979480,0028609498838,99
XSIZM5275,465191,43%1,625277,375052,07663482853,005283340938,33
XSIZM_CFNNTLTL7107,456994,24%1,627107,457107,45663482853,005283340938,33
XSKAY15311,3015384,80%-0,4815561,7914904,5436133522,00402841146,59
XSKAY_CFNNTLTL19655,3319549,31%0,5419655,3319655,3336133522,00402841146,59
XSKOC9311,629128,82%29326,548980,04105868198,007402717592,17
XSKOC_CFNNTLTL18692,6418325,67%218692,6418692,64105868198,007402717592,17
XSKON4009,694078,18%-1,684111,103912,04104129594,00624640121,17
XSKON_CFNNTLTL4287,744360,97%-1,684287,744287,74104129594,00624640121,17
XSMNS1549,461541,45%0,521563,261484,4535491590,00560294006,93
XSMNS_CFNNTLTL1789,751780,50%0,521789,751789,7535491590,00560294006,93
XSPOR1717,821767,25%-2,81813,451692,67202036251,001625523642,92
XSPOR_CFNNTLTL2580,462654,71%-2,82580,462580,46202036251,001625523642,92
XSRDK3030,342984,59%1,533030,342904,29703162298,0018311981554,02
XSRDK_CFCNTLTL3145,763096,36%1,63145,763145,76703162298,0018311981554,02
XSTKR16046,0915952,98%0,5816160,3515609,8238639703,00214179752,87
XSTKR_CFNNTLTL17799,6617696,37%0,5817799,6617799,6638639703,00214179752,87
XTAST2971,832996,94%-0,843021,532855,99163250850,001380341018,01
XTAST_CFNNTLTL8755,608829,58%-0,848755,608755,60163250850,001380341018,01
XTCRT5576,285451,85%2,285586,695299,76136696747,002762761584,66
XTCRT_CFNNTLTL8309,678114,58%2,48309,678309,67136696747,002762761584,66
XTEKS1622,311633,56%-0,691634,361575,9278288447,00713455787,63
XTEKS_CFNNTLTL2482,052487,59%-0,222482,052482,0578288447,00713455787,63
XTKJS4788,454841,30%-1,094862,474660,25201525186,002620484516,69
XTKJS_CFCNTLTL7283,927364,31%-1,097283,927283,92201525186,002620484516,69
XTM253867,093806,40%1,593867,093692,50592874551,0011471533742,38
XTM25_CFNNTLTL6303,126204,20%1,596303,126303,12592874551,0011471533742,38
XTMTU2956,522920,20%1,242956,522828,291462340622,0018584884784,16
XTMTU_CFNNTLTL4184,114132,71%1,244184,114184,111462340622,0018584884784,16
XTRZM496,89489,98%1,41496,89485,7834423886,00174836757,96
XTRZM_CFNNTLTL520,52513,28%1,41520,52520,5234423886,00174836757,96
XTUMY8381,038392,56%-0,148440,168185,802802363047,0015174588780,99
XTUMY_CFNNTLTL11465,9211481,69%-0,1411465,9211465,922802363047,0015174588780,99
XU0303145,083066,79%2,553145,082977,002928316529,0049456855577,63
XU030_CFNNTLTL5731,085588,41%2,555731,085731,082928316529,0049456855577,63
XU0502579,672520,87%2,332579,672449,064013986551,0056585333804,23
XU050_CFNNTLTL4675,344568,76%2,334675,344675,344013986551,0056585333804,23
XU1002913,302857,18%1,962913,302773,065573685136,0065908579117,98
XU100_CFNNTLTL5323,485219,98%1,985323,485323,485573685136,0065908579117,98
XUHIZ2356,642308,91%2,072356,642245,971441992147,0021362054253,21
XUHIZ_CFNNTLTL4096,294011,90%2,14096,294096,291441992147,0021362054253,21
XULAS7322,826869,72%6,67332,076728,98167865273,0011205615545,41
XULAS_CFNNTLTL15454,3414498,11%6,615454,3415454,34167865273,0011205615545,41
XUMAL2898,592839,24%2,092898,592755,514886503368,0030334847855,13
XUMAL_CFNNTLTL4483,814392,01%2,094483,814483,814886503368,0030334847855,13
XUSIN4737,094691,93%0,964737,094567,211846027482,0026765781273,94
XUSIN_CFNNTLTL11527,3111415,81%0,9811527,3111527,311846027482,0026765781273,94
XUSRD3484,313407,00%2,273484,313310,634310135169,0054764201403,89
XUSRD_CFCNTLTL4455,264355,81%2,284455,264455,264310135169,0054764201403,89
XUTEK2997,063036,21%-1,293049,612913,82201525186,002620484516,69
XUTEK_CFNNTLTL4476,194534,66%-1,294476,194476,19201525186,002620484516,69
XUTUM3216,863168,65%1,523216,863079,908376048183,0081083167898,97
XUTUM_CFNNTLTL5867,895779,12%1,545867,895867,898376048183,0081083167898,97
XYLDZ3024,852973,32%1,733024,852889,016139920980,0071240063918,65
XYLDZ_CFNNTLTL3702,593638,92%1,753702,593702,596139920980,0071240063918,65
XYORT1124,171110,20%1,261134,641099,9919886174,0076788331,39
XYORT_CFNNTLTL8168,448066,95%1,268168,448168,4419886174,0076788331,39
XYUZO5411,355385,48%0,485413,035219,542645368607,0016451723540,35
XYUZO_CFNNTLTL7429,597389,33%0,547429,597429,592645368607,0016451723540,35
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek: