EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
THYAO67,8563,60%6,6868,0561,7064,72144211535,009333432975,15
TUPRS299,90287,50%4,31302,00288,50298,1215871315,004731487096,80
YKBNK5,605,48%2,195,605,245,47600273137,003284230288,50
AKBNK10,5810,22%3,5210,659,8710,33273796452,002827446945,09
GARAN19,3018,30%5,4619,4317,8118,63129620204,002414137755,95
SISE23,9023,70%0,8423,9022,7223,5097576427,002293429891,16
PETKM10,549,95%5,9310,579,7610,16214623908,002181623797,86
KCHOL43,0840,56%6,2143,0840,0041,8751577861,002159702260,72
KARSN7,557,16%5,457,727,177,50250405678,001877474465,84
ISCTR6,186,01%2,836,185,786,06301024102,001824896356,65
EKGYO3,543,52%0,573,593,373,53486107838,001716100349,10
SAHOL24,2623,38%3,7624,2622,5223,5272095347,001695288481,68
PGSUS198,00182,80%8,32199,00187,00192,988107608,001564619949,10
TSKB3,863,51%9,973,863,513,69416451493,001537714524,87
SASA53,0051,90%2,1253,0050,3051,8429085643,001507912258,20
EREGL27,7627,84%-0,2928,1026,7427,4853775396,001477786296,08
ASELS24,0424,46%-1,7224,6023,2823,9759393505,001423770923,12
DOHOL4,464,39%1,594,514,214,41280309672,001236586205,68
TCELL17,0617,25%-1,117,3316,4416,9753920413,00914991794,03
BIMAS110,60107,30%3,08111,00104,00107,828042440,00867170807,30
FROTO338,50331,00%2,27338,80321,00332,582498688,00831008930,20
ODAS4,314,44%-2,934,374,144,25175470543,00746267109,14
HEKTS37,4837,26%0,5937,6835,8036,9219921609,00735529818,36
TOASO82,8582,30%0,6783,1078,6081,478956611,00729718418,30
HALKB5,595,47%2,195,625,235,49126021493,00692120482,55
Güncelleme Saati :
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek: