EN ÇOK AZALAN HİSSELER

Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
AGHOL73,8582,05%-9,9980,7573,8575,954754891,00361145170,50
MANAS23,4826,08%-9,9727,3423,4824,367322648,00178417419,02
GZNMI56,6062,85%-9,9457,0056,6056,61817677,0046286187,50
ATEKS44,5048,18%-7,6445,4644,0444,76596964,0026718763,60
GSRAY6,176,64%-7,086,676,086,3374861309,00473579332,52
DERIM6,436,90%-6,816,906,306,565972758,0039193992,20
BARMA40,7043,12%-5,6142,8439,8641,0314408695,00591169837,62
YBTAS30000,0031700,00%-5,3630111,1030000,0030047,6121,00630999,90
UFUK58,1561,00%-4,6762,0057,0059,8236369,002175607,90
EDIP3,373,53%-4,533,513,303,405217146,0017715569,33
MIPAZ8,038,41%-4,528,397,858,132061302,0016747255,48
SNKRN17,9418,76%-4,3718,5017,9418,3153122,00972800,36
OBASE16,2016,93%-4,3117,4315,9016,685134904,0085633866,89
BTCIM29,8831,22%-4,2931,2828,2629,98751051,0022513335,44
MAKTK3,383,53%-4,253,463,293,408807910,0029949026,78
ANGEN36,6038,20%-4,1937,5834,4635,828355074,00299258463,72
CASA115,00120,00%-4,17119,70115,00115,0980821,009301920,90
TMSN58,2560,70%-4,0460,9057,5058,821157844,0068105335,95
GENTS5,485,71%-4,035,865,325,554536635,0025174345,78
PAMEL162,30169,00%-3,96179,30152,10163,11135700,0022134387,30
MEGAP2,772,88%-3,822,902,742,799228971,0025787191,93
ASUZU280,50291,30%-3,71297,30269,00283,64437547,00124106764,90
EMKEL2,752,85%-3,512,882,722,795212458,0014523306,52
TSPOR6,506,73%-3,426,986,356,5980392771,00530060840,09
HURGZ1,992,06%-3,42,091,932,0016804616,0033551994,83
Güncelleme Saati :
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek: