EN ÇOK ARTAN HİSSELER

Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
CMENT45,3241,20%1045,3240,6042,6050566,002154222,04
MRSHL233,20212,00%10233,20211,10226,05204443,0046214811,40
CMBTN264,30240,30%9,99264,30244,30259,93213408,0055471010,10
INTEM88,1580,15%9,9888,1576,1585,17147116,0012530483,35
TRCAS12,7811,62%9,9812,7812,1512,694609175,0058491196,60
TSKB3,863,51%9,973,863,513,69416451493,001537714524,87
EKIZ9,058,23%9,969,059,059,05278594,002521275,70
KAPLM66,8060,75%9,9666,8060,7064,1346286,002968485,05
ALMAD3,212,92%9,933,213,213,211532512,004919363,52
AVOD2,452,23%9,872,452,212,3581977547,00192559154,22
BRKO1,951,78%9,551,951,951,95701409,001367747,55
PINSU8,077,40%9,058,147,407,806178233,0048208337,13
SKBNK2,932,70%8,522,952,592,81103382593,00290962997,61
PGSUS198,00182,80%8,32199,00187,00192,988107608,001564619949,10
DESA23,1421,38%8,2323,1420,7621,931607357,0035246234,98
ULAS3,343,10%7,743,343,063,20947139,003029947,48
EMNIS45,8042,70%7,2645,8045,7845,7814966,00685148,06
GARFA17,3316,23%6,7817,8015,5816,79493673,008287076,68
THYAO67,8563,60%6,6868,0561,7064,72144211535,009333432975,15
MMCAS3,413,20%6,563,413,303,33151513,00504911,17
AEFES39,3437,00%6,3239,4036,8638,2210105533,00386247905,26
OZRDN19,6218,47%6,2319,8518,4819,18331478,006356451,93
KCHOL43,0840,56%6,2143,0840,0041,8751577861,002159702260,72
OSMEN29,2027,52%6,129,7827,5228,76447563,0012870132,30
IHAAS49,9647,16%5,9451,0047,1449,49119659,005922109,66
Güncelleme Saati :
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek: